wtorek, 22 kwietnia 2014

chusteczka, apaszka

Kilka dni przed świetami szydełko miało iść w odstawke z racji innych obowiazków. Jednak w mojej okolicy zapowiadali zimnie świeta, więc musiałam  jeszcze dla córci wydziergać chuste, żeby jej szyjka nie zmarzła. Taki efekt końcowy wyszedł (a świeta okazały się ciepłe)


A tak w sumie to ja nie wiem po co stworzyłam tego bloga  i tak prawie nikt tu nie zagląda.

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

ostania porcja jajeczek


Właśnie skończyłam, więc tak wyszło że dziś będzie kolejny post. Pokazuje wam moje ostatnie w tym roku jajca ananaskowe. 
 
 
Candy u Justyny dopiegło końca, nie wygrałam ale i tak zostałam obadrowana. Takie drobiazgi dostałam. Dziękuje Justynko.
 


 
 
 
Przed świetami nie będę już miała czasu blogować , więc już dziś wszytkim zaglądającym tutaj życze wesołych, pogodnych, spokojnych świąt wielkiej nocy oraz smacznego jajeczka. A na śmingusa dingusa życze słonecznej pogody:)

białe wiosenne czapeczki i opaska

Była planowałan jedna białą czapeczka i tak jakoś się stało, że powstało sobie pięć białych czapeczke.
Najpierw pokazuje tę planowana: czapeczka i opaska dla Julitki

                   
 
Kolejne są dwie czapeczki dla Lenki, które powstały w zawrotnym tempie(w 1 dzien)bo takie było zamówienie.
 
 
 
 
 
Tak mnie wciągneło dzierganie tych czapeczek,że powstała też dla Olci
 


 
 
I ostania oczywiście dla mojej laluni, bo wszyscy maja czapeczki białe ona też ma:)
 
 


 

czwartek, 10 kwietnia 2014

koszyczek do śwęcenia

Jest koszyczek o którym pisałam w poprzednim poście. Wcale nie mogłam znaleść jakiegoś fajnego wzoru, w końcu się okazało że fajny wzór miałam od dawna tylko gdzieś sie schował- oj nie dobry.

Więc z takim  oto koszyczkiem moja córunia pójdzie do świecenia. Może być??                   
Czapeczka i opaska też gotowe, ale pokaże nastepnym razem. I udało mi się wszystkie zaplanowane rzeczy wykonać.  Przed swietami już koniec robótek, chwila przerwy musi być. :)

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

reszta baranków już gotowa

Pisałam w poprzednich postach,że robia sie jeszcze baranki. W tamtym tygodniu udało mi się skończyć. Więc pokazuje kolejnych 15baranków i w tym roku koniec juz barankowania, jeszcze kilka zostało wolnych na ostanią chwile.Dorzucam jeszcze kilka pisanek ananaskowychA z innych planowanych rzeczy o których mówłam w poprzednich postach zostały mi do zrobiebia koszyczek, czapka i opaska. Ale koszyczek jakoś mi nie wychodzi, nie moge trafic na odopwiedni wzór, który spasowałby mi idealnie.
Jeszcze o wymiance musze wspomnieć, udało mi się skończyc cały prezent wtmiakowy przed czasem. Ale o nim bedzie post jak skończy się zabawa(a troche jest jeszcze czasu) i prezenty dotrą do wszystkich. Na dziś tyle miały być posty we wtorki ale tak będą jak bedzie coś nowego.

wtorek, 1 kwietnia 2014

koszulki na jajka lub gotowe pisanki

Miałam dodawać post co tydzień we wtorek niestety nie udało się.
W dziejszy wtorek ma do pokaznia koszulki na jajka jesli sa bez wkładki. A ja włożyłam do srodka wydmuszke i powstały pisanki. Wybaczcie mi te fatalna jakośc zdjec ale były robione w nocy na szybko, potem sie rozeszły i nie miała bym co pokazac.

 Mam jeszcze cos zrobione pokaże jak dotrze do właściciela, a prezent wymiankowy jest na ukonczeniu i skonczyc nie moge bo ciagle cos wypada innego.