sobota, 8 marca 2014

Nowy rok róbótkowy rozpoczety i wrze

Oj dawno mnie tu nie było, troszkę się zakurzyło. Ale to z racji gorszego dostepu do internetu i troszke brak czasu.
Nie powstało zbyt wiele prac przez ten czas. Coś jednak jest.
Na moim ulubionym forum "maranciaki" zapisałam się do olimpijskiego dziergania  i postanowiłam że naucze sie robić na drutach, coś tam dla lalki wymodziłam i druty poszły w kąt. Żeby nie było że całkiem poległam w olimpiadzie wymysliłam, że zaczne juz robic baranki wielkanocne szt.5 i imienny hafcik, (udało się wykonać zanim skończyły się igrzyska)


W tym roku przed olipijskim dzierganiem moja córunia obchodziła urodziny. Wymysliłam sobie że zrobie jej elemontową bluzeczke w prezencie, jednak nie wyszła taka jak planowałam i została odłożona(może kiedys ją wykończe żeby dało się pokazać)
Więc na szybko wydziergałam jej opaske i  tradycyjnie zrobiłam tort(może nie jest taki ekstra jak z cukierni, ale taki domowy i dzieci pomagały)
 Od marca wziełam się już za robótkowe przygotowania do świąt i zrobiłam kolejnych 5 baranków

Zapisałam się też do wymianki oczywiscie maranciakowej  (którą podjełam się zorganizowania). Więc teraz mam gorący czas robótkowy tworzy się niespodzianka, po za tym zapnanowałam sobie że zrobie jeszcze 15baranków(na 10częci już są) , 2 czapeczki, opaske, sweterek i jak się uda to koszyczek i koszulki na jajka.  A wszystko na święta, więc już musze zaczynać. Po drodze pewnie jeszcze coś wypadnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz